Movies
Ratings
287
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
The MauritanianRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5