Movies
Ratings
215
The PrestigeRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0