Movies
Ratings
1927
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
Highest 2 LowestRated ★ 3.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
10DanceRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 1.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 2.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.5
Godzilla VS. KongRated ★ 3.0