Movies
Ratings
372
Spring Bears LoveRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 0.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.0
BAKA's IdentityRated ★ 3.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 4.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.0
CoralineRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5