Movies
Ratings
328
Pompo: The CinéphileRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid: A Lonely Dragon Wants to Be LovedRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
TampopoRated ★ 4.0- Very Very Strange LoveRated ★ 4.0
Left-Handed GirlRated ★ 4.0- DefragmentationRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
MM, UH, OH, AHRated ★ 4.0- Maru and My Friend's WeddingRated ★ 3.5
- Stay AliveRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0