Movies
Ratings
126
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 0.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 4.5
The Princess and the FrogRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.5