Movies
Ratings
207
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
BurntRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5