Movies
Ratings
70
InceptionRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 1.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Good Morning PresidentRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0