Movies
Ratings
56
The Green MileRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0