Movies
Ratings
25
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5