Movies
Ratings
130
Now You See MeRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 2.5
Chicken RunRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0