Movies
Ratings
278
Road to BostonRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 2.5
CarsRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 2.0
CoralineRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
TRON: AresRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0