Movies
Ratings
1079
Blue ValentineRated ★ 3.5
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
ChimeRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Hatchet Wielding HitchhikerRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0- 데일리 데일리Rated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0