Movies
Ratings
1233
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0- Anti Late-Night Snack ClubRated ★ 3.0
- House of the SeasonsRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
CompanionRated ★ 4.0
GagmanRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.5
The Green KnightRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.0- The Mountain Between UsRated ★ 3.5
- Fake LiesRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0- LineRated ★ 4.0
- The Kiss manRated ★ 3.5
- CastingRated ★ 3.0
- A DreamRated ★ 3.5