Movies
Ratings
849
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 1.5
Demolition ManRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
My Rainy DaysRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5