Movies
Ratings
74
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 1.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
My Rainy DaysRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 2.5