Series
Ratings
75
Penny DreadfulRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Bates MotelRated ★ 0.5- M&MRated ★ 1.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Louie Season 2Rated ★ 1.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5- Louie Season 1Rated ★ 2.0
OutsourcedRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5