Movies
Ratings
80
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5