Movies
Ratings
441
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
Fanny & AlexanderRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
ScroogeRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
3670Rated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 2.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 4.5