Movies
Ratings
656
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5