Movies
Ratings
79
Spider-Man 3Rated ★ 1.0
Real SteelRated ★ 1.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0