Movies
Ratings
40
The MercilessRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
After the RainRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Drowning LoveRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 2.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0