Movies
Ratings
1500
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
The Girl with the NeedleRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
KOKUHORated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
People and MeatRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0