Movies
Ratings
601
The SubstanceRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Honey BunchRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 1.5
Blue ValentineRated ★ 4.0