Movies
Ratings
98
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
CrossingRated ★ 4.0
JobsRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
SocialphobiaRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 0.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
The WalkRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 0.5