Movies
Ratings
1783
The First OmenRated ★ 5.0
HalloweenRated ★ 1.5
Paris, TexasRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Kim-GunRated ★ 4.0
SecretaryRated ★ 3.0
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 2.5
That Obscure Object of DesireRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 3.5
EddingtonRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 1.0
SiratRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 2.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0