Movies
Ratings
1128
Project Hail MaryRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The White TigerRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
The CollectorRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0