Movies
Ratings
105
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Sky HighRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.5
Krrish 3Rated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
DarkmanRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 2.5
Modern TimesRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 4.0