Movies
Ratings
473
This Means WarRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 3.0
Meet the FockersRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Inspector GadgetRated ★ 3.0
The OneRated ★ 3.0
Sucker PunchRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0