Movies
Ratings
828
True GritRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
In the AislesRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
A Perfect DayRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 4.0
The Wages of FearRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Welcome to the DollhouseRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Send HelpRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
It's a Wonderful LifeRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5