Movies
Ratings
96
KnowingRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 2.0
ChefRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0