Series
Ratings
36
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5