Movies
Ratings
287
The King's WardenRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
RememberRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
The Great Train RobberyRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0- BibitanRated ★ 2.0
- Fighting Satomi!Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The BirdsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0