Movies
Ratings
232
Witching & BitchingRated ★ 3.5
Wu DangRated ★ 1.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5