Movies
Ratings
552
The 5th WaveRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Last Action HeroRated ★ 4.5
YamakasiRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 3.5
FearlessRated ★ 4.0
DreddRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0