Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 5.0
Sick of MyselfRated ★ 3.5
The AnchorRated ★ 2.0
PicnicRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
RecalledRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.0- Chabak – Night Of Murder And RomanceRated ★ 0.5
Lost in PerfectionRated ★ 1.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
CobwebRated ★ 3.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
CureRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 4.5