Movies
Ratings
924
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5