Series
Ratings
118
Alien: EarthRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
See Season 3Rated ★ 3.5
SeeRated ★ 3.5
SeeRated ★ 4.0
Invasion Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Physical Season 1Rated ★ 3.5