Movies
Ratings
39
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0