Movies
Ratings
629
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5