Series
Ratings
41
Stranger ThingsRated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
ImmortalsRated ★ 4.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 4.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 2Rated ★ 4.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 3Rated ★ 5.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 3-BRated ★ 5.0
Love 101Rated ★ 4.5
Harley QuinnRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 2.5
The OriginalsRated ★ 3.0
The OriginalsRated ★ 5.0- The OriginalsRated ★ 4.5
The OriginalsRated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 2.5
The OriginalsRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 4.5