Movies
Ratings
589
KPop Demon HuntersRated ★ 1.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
Sherlock, Jr.Rated ★ 4.0
Stolen KissesRated ★ 4.5
How Green Was My ValleyRated ★ 3.5
BadlandsRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Ethel & ErnestRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
ViridianaRated ★ 5.0
Sunset BoulevardRated ★ 4.5
City LightsRated ★ 5.0
Everybody KnowsRated ★ 3.0
Close-UpRated ★ 5.0
The Passion of Joan of ArcRated ★ 4.5
Journey to ItalyRated ★ 4.0
Sunrise: A Song of Two HumansRated ★ 4.0
Good Men, Good WomenRated ★ 4.5