Series
Ratings
50- First LoveRated ★ 4.0
Arrested DevelopmentRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.0- Hot in ClevelandRated ★ 4.0
- Hot in ClevelandRated ★ 5.0
- Hot in ClevelandRated ★ 5.0
- Manhattan Love StoryRated ★ 3.0
- Lipstick Jungle Season 1Rated ★ 1.0
The SopranosRated ★ 2.0- 2 Broke GirlsRated ★ 2.0
Bates MotelRated ★ 2.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 2.5- 2 Broke GirlsRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0