Movies
Ratings
827
ConfessionsRated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5
Dances with WolvesRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
13 SinsRated ★ 2.5
Potato SymponyRated ★ 2.5
Say YesRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
A LoveRated ★ 3.0
VillainRated ★ 3.5
Shinjuku IncidentRated ★ 3.5
The HappeningsRated ★ 2.5
Point BlankRated ★ 3.0