Titles you rated
SinnersRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
The Woman in the White CarRated ★ 4.5
New York, I Love YouRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 1.0
The Great FloodRated ★ 1.0
The FatherRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Last BreathRated ★ 3.0
MemoryRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.0