Titles you rated
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
We Live In TimeRated ★ 3.5
Crime 101Rated ★ 3.5
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
ArcoRated ★ 3.0
BakudanRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.5- Method ActingRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Mad Dance OfficeRated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.5
- SisterRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 3.5
MercyRated ★ 3.5