Movies
Ratings
630
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
Send HelpRated ★ 3.5
PrimateRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0