Series
Ratings
71
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Street Woman Fighter 2Rated ★ 2.5
StartupRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Our Little Summer VacationRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Mountain VillageRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5