Movies
Ratings
859
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0