Movies
Ratings
1304
Project Hail MaryRated ★ 5.0
BAKA's IdentityRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 2.5
The FatherRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
American UnderdogRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Dirty GrandpaRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 5.0
Going in StyleRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.5